info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Docking Station Hama USB-C me 12 Porte, 200106

117,00 €

200106

Kategoritë: Aksesorë   

Shpërndaje:

Me Docking Station Hama mund të zgjerosh laptopin ose tabletën me 12 lidhje shtesë. Tani mund të punoni në zyrën e shtëpisë aq rehat sa në zyrë. Me dy ekrane të mëdha, lidhje LAN, tastierë, kufje dhe më shumë.

Transferim i të dhënave me super shpejtësi deri në 5 Gbit / s
Porti USB-C mbështet Power Delivery USB (USB PD) dhe kështu mundëson karikimin përmes një njësie të furnizimit me energji USB-C
Për cilësi të përsosur dhe me rezolucion të lartë me cilësi të kinemasë Ultra HD 4096 x 2160 (4K) piksel
Me MST (Multi-Stream-Transport) mund të lidhni, për shembull, dy monitorë shtesë me Laptop dhe të përdorni të tre ekranet në të njëjtën kohë me përmbajtje të ndryshme
Transmetimi i të dhënave Gigabit Ethernet deri në 1 Gbit / s
Lexuesi i kartave SD dhe microSD mbështet kartat e kujtesës deri në 2 TB
Mbrojtja e optimizuar përmes materialeve fleksibël parandalon prishjen e kabllit
Materialet dhe puna me cilësi të lartë sigurojnë cilësi të shkëlqyeshme të transmetimit

Lidhjet:
4x USB- A: për p.sh. hard disk i jashtëm, USB, maus, tastierë, printer
Fuqia 1x USB -C: për shembull, karikuesi PD, Përshtatësi i rrymës PD, Power bank PD
1x VGA: për lidhje me p.sh. monitor, TV, projektor
2x HDMI: për lidhje me p.sh. monitor, TV, projektor
1x LAN / Ethernet: për p.sh. lidhjet e rrjetit të telave në internet
Lexues i kartave SD 1x: për p.sh. Kartat e kujtesës SD, SDHC, SDXC
1x lexues kartash microSD: për p.sh. karta memorie microSD, microSDHC, microSDXC
1x 3.5 mm audio / AUX: p.sh. kufje, altoparlantë

Specifikat

Lidhja Audio 4pol. 3,5-mm-Jack 
Vendi i kartës microSD / SD
Lidhja USB-C 
Kablli i Lidhjes i shkeputshem
Standardi USB: USB-3.2 Gen 1
Gjatësia e kabllos 0,40 m
Teknologjia e karikimit: Power Delivery
Maks. Rezolucioni 4k (4096 x 2160)
Ngarkesa maksimale e lidhur 100 W
Shpejtësia e rrjetit 10/100/1000 Mbps
Numri i lidhjeve :12 lidhje


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).