[email protected]   +383 49 513 200

Hama 3D xham mbrojtës Full Screen për Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G,e zezë, 188668

35,90 €

188668

Kategoritë: Xham mbrojtës   

Shpërndaje:

Më shumë mbrojtje për Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G nuk është e mundur! Xham tepër i hollë i teknologjisë së lartë për ekranin: nuk ka mundësi për gërvishtje dhe gjurmë gishtash - dhe kjo me shkëlqim të përsosur. Për të gjithë ata që duan mbrojtjen më të mirë premium për smartphone-in e tyre.

Veçanërisht mbrojtje e qëndrueshme dhe e fortë e ekranit e bërë nga qelqi i zbutur
Mbrojtja maksimale e gërvishtjeve përmes 10H nano-tech
Material jashtëzakonisht transparent shumë i pastër në cilësi HD për shkëlqim të shkëlqyeshëm
Sipërfaqe me prekje të përsosur me veshje anti-gjurmë gishtash
Thith në mënyrë elektrostatike, prandaj asnjë ngjitës nuk është i nevojshëm dhe mund të hiqet pa lënë asnjë mbetje
Leckë antistatike mikrofibre për pastrimin e ekranit të ndjeshëm
 

Xham mbrojtës ekrani 3D për të mbrojtur ekranin e ndjeshëm të smartphone-it nga goditjet, dhe gjurmët e gishtave
Mbron të gjithë pjesën e përparme me skaje të rrumbullakosura
Rezistente ndaj gërvishtjeve, duke rritur kështu qëndrueshmërinë dhe vlerën e smartphone-it
Prerje precize për altoparlantët dhe kamerën
Xham i vërtetë i teknologjisë së lartë: vetëm 0.25 mm i hollë
Lehtë për tu ngjitur dhe mund të hiqet pa lënë asnjë mbetje
Projektuar në Gjermani


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).