info@metron-ks.com   +383 49 513 200

Skuter elektrik CITY BLITZ TIGER CB081SZ, 10'', e zezë

699,00 €

CB081SZ

Kategoritë: Skuter Elektrik   

Shpërndaje:

Fuqia Motorike: 600W

Miratimi i STVZO

Maks. Shpejtësia: 20 km / orë (varet nga shoferi)

Maks. Distanca: 25 km (në varësi të stilit të vozitjes)

Nivelet e shpejtësisë: 2 (Eco dhe Fast) 10 "

Maks. Pesha e shoferit: 120 kg

Amortizer: Para

Sistemi i dritës: Dritat LED para dhe pas

Frena elektrike përpara, frena në pjesën e pasme

Koha e karikimit: afërsisht 3 ore

Gjatësia, gjerësia, lartësia: 112.5 x 58.5 x 116.5 cm

Gjatësia, gjerësia, lartësia (e palosur): 112.5 x 58.5 x 56.5 cm

Pesha përfshirë baterinë: 22 kg

Tensioni i funksionimit: 36 volt

Kapaciteti i baterisë: 280,8 Wh

Bateria: 7,800 mAh

Lloji i baterisë:ion-litium

Bateria e lëvizshme për karikim: Jo.

Pesha: afërsisht 13 kg

Ekran: ekran dixhital i integruar

Klasa e mbrojtjes IP: IP55

Lartësia e timonit: 116 cm

E paloseshme: po


Ju duhet të kyqeni për të berë vlerësim (Review).